Read Sınıraşımı by Rose Tremain Free Online


Ebook Sınıraşımı by Rose Tremain read! Book Title: Sınıraşımı
The author of the book: Rose Tremain
Language: English
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Format files: PDF
The size of the: 7.83 MB
Edition: Kırmızı Kedi Yayınları
Date of issue: January 2014

Read full description of the books Sınıraşımı:

Londralı zengin antikacı Anthony Verey, hayran olduğu kız kardeşi Victoria ve suluboya ressamı Kitty'nin peşinden gittiği Fransa'nın güneyinde hayallerinin evini bulduğuna inanır. Bu güzel taş ev, ailelerinden kalan mirası paylaşamayan, ömür boyu sakladıkları dehşet verici bir sırrın katılaştırdığı iki yaşlı Fransız kardeşe, Aramon ile Audrun'a aittir. Evi satın almak isteyen Verey'in bu hayali hem kendisinin hem de Fransız kardeşlerin hayatlarını beklenmedik, trajik bir çizgiye çekecektir. İki farklı kültürün, farklı kardeşlerin, aile sırlarının, yabancılarla yöre insanlarının, tatlı hayallerle vahşi gerçeklerin, zenginlikle cinselliğin durmaksızın birbirlerinin sınırlarını aştığı, şaşırtıcı bir roman: Sınıraşımı.

"[Tremain] okurlarını bacaklarından yakalayıp uçurumdan sallandırıyor. Her şeyi ayrıntılarıyla gösteriyor ve kaçmamıza fırsat vermiyor."
-The New York Times Book Review-

"Büyük özeniyle dikkat çeken psikolojik bir gerilim... Tremain bir cennet köşesindeki derin huzursuzluğu açığa çıkarıyor ve edebi ustalığıyla sıradan hayatların yüzeyinin altındaki büyük rahatsızlıkları göz önüne seriyor."
-The Independent-
(Tanıtım Bülteninden)

Read Ebooks by Rose TremainRead information about the author

Ebook Sınıraşımı read Online! Rose Tremain's best-selling novels have won many awards, including the Orange Prize, the Whitbread Novel of the Year, the James Tait Black Memorial Prize and the Prix Femina Etranger. Restoration, the first of her novels to feature Robert Merivel, was shortlisted for the Booker Prize. She lives in Norfolk and London with the biographer Richard Holmes.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Sınıraşımı
Read EBOOK Sınıraşımı by Rose Tremain Online free

Download PDF: snram.pdf Sınıraşımı PDF