Read Yasak Sevgili by Laura Kaye Free Online


Ebook Yasak Sevgili by Laura Kaye read! Book Title: Yasak Sevgili
The author of the book: Laura Kaye
Language: English
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Format files: PDF
The size of the: 866 KB
Edition: Nemesis Kitap
Date of issue: May 2015

Read full description of the books Yasak Sevgili:

Alyssa Scott, yıllar sonra doğup büyüdüğü Frederick'e geri döndüğünde cebinde sadece yüz doları vardır; aklındaysa hayalleri… Onun hem yeni bir başlangıç yapıp para kazanmasını hem de hayallerine giden yola adım atmasını sağlayacak yer ise kasabanın ünlü müzik kulübü Whiskey's'tir.

Yıllar önce küçük bir kızken âşık olduğu -ve hâlâ unutamadığı- Marco Vieri'nin de aynı kulüpte çalıştığını bilen Alyssa, onu yıllar sonra yetişkin bir kadın olarak yeniden göreceği için oldukça heyecanlıdır.

Marco Vieri, en yakın arkadaşının küçük kız kardeşi Alyssa'yı gördüğünde kendini rahatsız hisseder. Çünkü Alyssa, artık küçük bir kız değildir. Yetişkin bir kadın olmuş, hatta daha da kötüsü, fazlasıyla göz alıcı yetişkin bir kadın olmuştur. Whiskey's'te çalışmaya başlayacak olması Marco için hiç kolay olmayacaktır. Çünkü bir yerden sonra Marco, onu sadece başka erkeklerden değil, kendisinden de korumak zorunda kalır.

Read Ebooks by Laura KayeRead information about the author

Ebook Yasak Sevgili read Online! Laura Kaye is the New York Times and USA Today Bestselling author of contemporary and paranormal romance and romantic suspense, including the Hard Ink, Heroes, and Hearts of the Anemoi series. Laura's hot, heartfelt stories are all about the universal desire for a place to belong. Laura grew up amidst family lore involving angels, ghosts, and evil-eye curses, cementing her life-long fascination with storytelling and the supernatural. Laura lives in Maryland with her husband, two daughters, and cute-but-bad dog, and appreciates her view of the Chesapeake Bay every day.

Join Laura Kaye's Newsletter - smarturl.it/subscribeLauraKaye - to Receive:

*New release alerts *News about contests and giveaways *Sneak peeks and teasers *Early cover reveals *The most up-to-date book news and new releases *Book signings and appearances *Online events for readers *Upcoming sales


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Yasak Sevgili
Read EBOOK Yasak Sevgili by Laura Kaye Online free

Download PDF: yasak-sevgili.pdf Yasak Sevgili PDF