Read Çıplak Ölüm by J.D. Robb Free Online


Ebook Çıplak Ölüm by J.D. Robb read! Book Title: Çıplak Ölüm
The author of the book: J.D. Robb
Language: English
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Format files: PDF
The size of the: 14.26 MB
Edition: Epsilon Yayınları
Date of issue: 2002

Read full description of the books Çıplak Ölüm:

Dünyayı teknolojinin yönettiği bir zaman ve yerde, insan yüreğini hala karşı konulamayan bir dürtü yönetmektedir: Tutku.
New York polis departmanından teğmen Eve Dallas acımasız bir katilin peşindedir. Polis olarak çalıştığı on yıldan uzun süre içinde pek çok şeye tanık olmuştur ve hayatta kalmanın içgüdülerine bağlı olduğunu çok iyi bilmektedir. Yine de İrlandalı bir milyarder ve Eve'in soruşturduğu vakanın şüphelilerinden biri olan Roarke'la ilişkiye girmemesini söyleyen her türlü iç ve dış uyarıyı hiçe sayar. Oysa tutku ve baştan çıkarmanın da kendine özgü kuralları vardır. Eve, bağımlılığa dönüşen bir tutkuyla istediği adamın kollarına atılarak büyük bir riske girmektedir.

Read Ebooks by J.D. RobbRead information about the author

Ebook Çıplak Ölüm read Online! J.D. Robb is the author of the #1 New York Times bestselling In Death series and the pseudonym for #1 New York Times bestselling author Nora Roberts. The futuristic suspense series stars Eve Dallas, a New York City police lieutenant with a dark past. Initially conceived as a trilogy, readers clamored for more of Eve and the mysterious Roarke. Echoes in Death, on sale February 2017, is the 44th entry in the series.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Çıplak Ölüm
Read EBOOK Çıplak Ölüm by J.D. Robb Online free

Download PDF: plak-lm.pdf Çıplak Ölüm PDF