Read Bazı Kızlar Isırır by Chloe Neill Free Online


Ebook Bazı Kızlar Isırır by Chloe Neill read! Book Title: Bazı Kızlar Isırır
The author of the book: Chloe Neill
Language: English
ISBN: 6054688005
ISBN 13: 9786054688005
Format files: PDF
The size of the: 8.69 MB
Edition: Optimum Kitap
Date of issue: 2012

Read full description of the books Bazı Kızlar Isırır:

Beni öldürdüler. Beni iyileştirdiler. Beni dönüştürdüler.

Doğru tabii, bir yüksek lisans öğrencisinin hayatı tam anlamıyla göz kamaştırıcı olamazdı ama sonuçta o benim hayatımdı işte. Ve Chicago vampirleri dünyaya varlıklarını açıklayana, ardından serseri bir vampir bana saldırana kadar gayet de iyi gidiyordu. Ama o serseri, kanımdan sadece bir yudum almıştı ki başka bir kan emici geldi ve onu korkutup kaçırdı. Ve bu yeni gelen, hayatımı kurtarmanın en iyi yolunun, beni yaşayan bir ölüye çevirmek olduğuna karar verdi.

Sonradan öğrendim ki, beni kurtaran kişi Cadogan Evi'ndeki vampirlerin lideriymiş. Artık tez araştırmamı, Kenwood'da bulunan ve Ethan Sullivan'ın boyunduruğu altındaki vampirlerle dolu bir malikâneye nasıl ayak uydurulacağı üzerine yapıyordum. Tabii ki uzun boylu, yeşil gözlü, dört yüz yaşında bir vampir olarak yüzyılların kazandırdığı cazibeye de sahipti Sullivan ama ne yazık ki benim sadakatimi ve hizmetimi de bekliyordu. Gerçek buydu...

Fakat gelişmekte olan güçlerim (birdenbire bazı silahlara şaşırtıcı derecede yatkınlığım olduğunu öğrenmem), rahatsız edici bir güneş ışığı alerjisi ve Ethan'ın tutumu endişelerim arasında son sıradalardı. Biri hâlâ beni öldürmek istiyordu. Bu beni ısıran Serseri vampir mi yoksa rakip evlerden bir vampir miydi? Ya da meşale taşıyanlar vampir çetesinden biri miydi?

Chicago'nun gece hayatına kabul edilmem bir savaşın belki de ilk kıvılcımı olacaktı. Ve birilerinin kanı dökülecekti.

"Son derece etkileyici.. Harika bir seri."
USA Today'in Çok satan yazarı Julie Kenner

"Harika, çekici ve zevkli... Mutlaka okumalısınız."
The Demon King and I'ın Yazarı Candace Havens

"Okuyucuların coşkuyla destekleyecekleri ukala bir kadın kahramanımız var. Buna bir de diğer eğlenceli karakterleri ve dumanı üstünde tüten cinsel gerilimi ekleyin. İşte elinizdeki kitap bu müthiş bileşimin bir ürünü."
Dead If I Do'nun ülke genelinde çok satan yazarı Tate Hallaway

Read Ebooks by Chloe NeillRead information about the author

Ebook Bazı Kızlar Isırır read Online! Chloe Neill is the New York Times bestselling author of the Chicagoland Vampires Novels, the Devil's Isle Novels, and a YA series, the Dark Elite. Chloe was born and raised in the South, but now makes her home in the Midwest. When she's not writing, she bakes, works, and scours the Internet for good recipes and great graphic design. Chloe also maintains her sanity by spending time with her boys--her husband and their dogs, Baxter and Scout.

Connect with Chloe at www.chloeneill.com.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Bazı Kızlar Isırır
Read EBOOK Bazı Kızlar Isırır by Chloe Neill Online free

Download PDF: baz-kzlar-isrr.pdf Bazı Kızlar Isırır PDF