Read Manga Shakespeare: Richard III by Richard Appignanesi Free Online


Ebook Manga Shakespeare: Richard III by Richard Appignanesi read! Book Title: Manga Shakespeare: Richard III
The author of the book: Richard Appignanesi
Language: English
ISBN: 0955285631
ISBN 13: 9780955285639
Format files: PDF
The size of the: 466 KB
Edition: SelfMadeHero
Date of issue: September 1st 2007

Read full description of the books Manga Shakespeare: Richard III:

"Bir hain olmaya kararlıyım," diye yemin eder, İngiltere tacını ele geçirip Kral III. Richard olmaya niyetlenen kötü yürekli Gloucester Dükü. Shakespeare'in özgün dilinin manga resimleriyle kaynaşması olan bu etkileyici uyarlama, gotik bir karanlığa sahip ortaçağ İngiltere'sini anlatmaktadır. Düzenbaz, kışkırtıcı Dük krallık tarihinin en kanlı dönemlerinden birinde kandırmaca ve cinayetlerle tahta giden yolunu açmaktadır. Öz kardeşinin, iki yeğeninin cinayetini tasarlar, yeğeniyle evlenmek için kendi karısını zehirler. Tahtı tehlikeye düşünce, terör hükümranlığı bozulur ve kurbanlarının hayaletleri ona işkence etmek üzerine üşüşürler.
III. Richard, William Shakespeare'in çizgi uyarlaması olan Manga Shakespeare dizisinde yer almaktadır. Japon çizgilerinden esinlenen ve Shakespeare'in özgün metinlerinden Richard Appignanesi tarafından uyarlanan bu dizi, usta mangacıların çizimleriyle büyük yaratıcının sözlerini öğrenciler, Shakespeare okurları ve manga hayranları için canlandırıyor.

Read Ebooks by Richard AppignanesiRead information about the author

Ebook Manga Shakespeare: Richard III read Online! Richard Appignanesi is a published adapter and an author of young adult books. Published credits of Richard Appignanesi include Manga Shakespeare: Julius Caesar (Manga Shakespeare), Manga Shakespeare: Macbeth (Manga Shakespeare), Manga Shakespeare: Hamlet (Manga Shakespeare), and Manga Shakespeare: Romeo and Juliet (Manga Shakespeare).


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Manga Shakespeare: Richard III
Read EBOOK Manga Shakespeare: Richard III by Richard Appignanesi Online free

Download PDF: manga-shakespeare-richard-iii.pdf Manga Shakespeare: Richard III PDF