Read Korku Okulu by Gitty Daneshvari Free Online


Ebook Korku Okulu by Gitty Daneshvari read! Book Title: Korku Okulu
The author of the book: Gitty Daneshvari
Language: English
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Format files: PDF
The size of the: 970 KB
Edition: Epsilon Yayınları
Date of issue: 2011

Read full description of the books Korku Okulu:

Korku Okulunu duydunuz mu? Uzun zamandır fobileri ile mücadele eden Madeleine, Theo, Lulu ve Garrison da daha önce duymamışlardı, ta ki bir gün aşağıdaki mektubu alana kadar:

Değerli Öğrenci Adayı,

Korku Okulunun yaz okulu programına kabul edildiğinizi bildirir, sizi kutlarız. Bildiğiniz gibi Korku Okulu, renkli kişiliği ve sıradışı yöntemleri ile tanınan Bayan Wellingtonın idaresinde çocukların korkularından kurtulmalarını sağlamak amacıyla kurulmuş, seçkin ve saygın bir kurumdur. Okulumuzun varlığından haberdar olan az sayıdaki ebeveyn, doktor, öğretmen ve mezunumuz; kurumun gizliliğini korumak için büyük çaba sarf etmektedirler. Öğrenci alımı da ancak bu grubun referansı ile gizlilik içinde gerçekleştirilmektedir. Size de Korku Okulu ile ilgili her türlü konuşmayı sadece evleriniz içinde, televizyon ve musluklar açıkken ve eğer varsa köpeğiniz havlarken yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Dört kafadar bu tuhaf ve gülünç okulun altı haftalık programı boyunca korkularının üstesinden gelebilecekler mi dersiniz? Okurken gülmekten katılacaksınız!

Read Ebooks by Gitty DaneshvariRead information about the author

Ebook Korku Okulu read Online! Gitty Daneshvari was born in Los Angeles to an Iranian father and an American mother. As a child she talked incessantly, feeling the need to comment on everything around her. While at first charmed by her verbose nature, her family soon tired of the constant commenting. This is how she found writing — it was better than talking since she didn't even need anyone else to do it with.

She currently lives in New York City and yes she still talks too much.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Korku Okulu
Read EBOOK Korku Okulu by Gitty Daneshvari Online free

Download PDF: korku-okulu.pdf Korku Okulu PDF